Klejonka sosnowa wysokiej jakości — bez przebarwień, sęków i innych wad

Klejonka sosnowa wysokiej jakości — bez przebarwień, sęków i innych wad

Klejonka sosnowa to wręcz niezastąpiony materiał konstrukcyjny, który nie tylko przeznaczony jest do tworzenia wysokiej jakości mebli o wyjątkowym dekorze, ale również innych elementów konstrukcyjnych. Drewno, z którego tworzone są klejonki suszone jest w komorach suszarniczych, które zapewniają jego równomierne osuszanie, a następnie są klejone w nowoczesnych prasach.

Producent kantówki okiennej Richd. Anders posiada nowoczesny park maszynowy, który zestawiony z wieloletnim doświadczeniem jest gwarantem ponadprzeciętnej jakości produktu. Kantówka jest również przeznaczona do produkcji drzwi oraz okien, ponieważ znana jest z wysokich właściwości izolacyjnych, a zarazem charakteryzuje ją wysoce estetyczny wygląd. W wielu firmach na zamówienie wykonywane są wszelkiego rodzaju elementy z drewna sosnowego o preferowanych kształtach oraz jakości wskazanej przez klienta. W procesach produkcji wykorzystywany jest klej wodoodporny klasy DIN EN 204 D4 - produkty mogą być wyprodukowane w całości z certyfikowanego drewna FSC®.

Sosna to jeden z najpopularniejszych materiałów, który jest wykorzystywany nie tylko w produkcji okien i drzwi, ale również mebli, blatów, a nawet parapetów. Drewno sosny jest wyjątkowo proste do pozyskania, a także odznacza się miękką strukturą, jednocześnie oferując dobre właściwości wytrzymałościowe.
Drewno sosnowe jest bezproblemowe w obróbce — charakteryzuje się zwiększoną odporność na wilgoć, a także jest łatwe w impregnacji, dzięki czemu nie będą na nim widoczne przebarwienia oraz inne wady.
W asortymencie producenta Richd. Anders dostępna jest klejonka sosnowa w różnorodnych klasach jakościowych — sam surowiec został niezwykle starannie wyselekcjonowany, a następnie poddany specjalnej obróbce technologicznej. Powszechna dostępność sosny sprawia, że jest to materiał tani, dostępny dla klienta w atrakcyjnych cenach.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 4.289999961853/5 (7 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Stół jest niezwykle praktycznym i funkcjon...
Na rynku znajduje się szereg rozlicznych rodzaj&o...
Marzysz o powrocie do lat dzieciństwa? Podobały ...
Meble drewniane dla wyposażenia kuchni to jedna z...
Urządzając przestrzeń salonu, należy oczywiśc...
Jednym z szeroko dystrybuowanych oraz bardzo częs...