Komoda z szufladami - modny i praktyczny mebel

Komoda z szufladami - modny i praktyczny mebel

Komoda to zdecydowanie jeden z najbardziej uniwersalnych mebli domowych. Tego typu elementy wyposażenia znaleźć możemy w niemal każdym pomieszczeniu - salonie, sypialni, pokoju dziecka, garderobie czy przedpokoju i łazience. To, jaką funkcję spełni najlepiej uwarunkowane jest przede wszystkim jej konstrukcją i wyposażeniem. Bo nieco inne komody nadają się do sypialni, a inne do salonu lub jadalni. Jak wybrać tę najlepszą komodę? Czym kierować się przy zakupie tego modnego i uniwersalnego mebla?

Nowoczesne komody w niczym nie przypominają wielkich i ciężkich "szaf", z jakimi mieliśmy do czynienia dwie dekady temu. Dziś producenci oferują nam szeroki wybór estetycznych i jednocześnie solidnych komód, które można dopasować do każdego typu wnętrza.

Komody wyposażone jedynie w szuflady to najczęściej spotykane meble w naszych sypialniach czy pokojach dziecięcych. W pokoju tym powinny znaleźć się przede wszystkim meble, które pozwolą uporządkować najpotrzebniejsze rzeczy. Zadaniem komody z szufladami jest przechowywanie np. bielizny, ręczników czy pościeli, czyli tego, co najczęściej przechowujemy w sypialni. Warto wybrać model, który na odpowiednio głębokie szuflady z systemem cichego domyku. To bardzo przydatna funkcja, która znacząco poprawia komfort użytkowania mebli, zwłaszcza tych znajdujących się w pokoju niemowląt lub małych dzieci. Komodę z szufladami warto także wykorzystać np. w gabinecie. W tym pomieszczeniu zwykle znajduje się wiele dokumentów lub sprzętów, które bez trudu pomieszczą się w odpowiedniej wielkości szufladach. Klasyczna komoda w odcieniu brązu ociepli wnętrze i wyeksponuje jego charakter.

Można zauważyć, że dużą popularnością cieszą się ostatnio komody z szufladami wyposażone w ciekawe uchwyty. Tego typu meble modne były zwłaszcza w latach 80-tych i dziś widać znaczny wzrost zainteresowania tego typy wyrobami. Oryginalne uchwyty frontów mogą całkowicie odmienić charakter komody z szufladami, nadając jej zupełnie nowy wygląd. Mosiężne, rzeźbione uchwyty o dużym rozmiarze dodają klasycznego wyglądu. Z kolei proste, o podłużnej formie eksponują nowoczesny lub wręcz minimalistyczny charakter.

W bogatej ofercie sklepu Resmar znajduje się szeroki wybór modnych i ciekawych komód z szufladami. Z ich pomocą funkcjonalnie i estetycznie wyposażysz każde domowe pomieszczenie, poprawiając jego wygląd oraz możliwości urządzenia.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy

Kuchnia na wymiar będzie idealnym rozwiązaniem d...
Zawiasy puszkowe to bardzo często wykorzystywane ...
Niewielki metraż to problem, z którym musi zmaga...
Szafkami, które świetnie sprawdzą się w domu c...
Biurko to wielofunkcyjny element wyposażenia prze...
Kantówka okienna jest elementem konstrukcyj...