Warning: The use statement with non-compound name 'Smarty' has no effect in /home/daiwtnrdpv/domains/meble4u.pl/public_html/includes/templates.class.php on line 17
Komoda z szufladami - modny i praktyczny mebel - Meble4u - Baza firm meblarskich
Zobacz również

Komoda z szufladami - modny i praktyczny mebel

Komoda z szufladami - modny i praktyczny mebel

Komoda to zdecydowanie jeden z najbardziej uniwersalnych mebli domowych. Tego typu elementy wyposażenia znaleźć możemy w niemal każdym pomieszczeniu - salonie, sypialni, pokoju dziecka, garderobie czy przedpokoju i łazience. To, jaką funkcję spełni najlepiej uwarunkowane jest przede wszystkim jej konstrukcją i wyposażeniem. Bo nieco inne komody nadają się do sypialni, a inne do salonu lub jadalni. Jak wybrać tę najlepszą komodę? Czym kierować się przy zakupie tego modnego i uniwersalnego mebla?

Nowoczesne komody w niczym nie przypominają wielkich i ciężkich "szaf", z jakimi mieliśmy do czynienia dwie dekady temu. Dziś producenci oferują nam szeroki wybór estetycznych i jednocześnie solidnych komód, które można dopasować do każdego typu wnętrza.

Komody wyposażone jedynie w szuflady to najczęściej spotykane meble w naszych sypialniach czy pokojach dziecięcych. W pokoju tym powinny znaleźć się przede wszystkim meble, które pozwolą uporządkować najpotrzebniejsze rzeczy. Zadaniem komody z szufladami jest przechowywanie np. bielizny, ręczników czy pościeli, czyli tego, co najczęściej przechowujemy w sypialni. Warto wybrać model, który na odpowiednio głębokie szuflady z systemem cichego domyku. To bardzo przydatna funkcja, która znacząco poprawia komfort użytkowania mebli, zwłaszcza tych znajdujących się w pokoju niemowląt lub małych dzieci. Komodę z szufladami warto także wykorzystać np. w gabinecie. W tym pomieszczeniu zwykle znajduje się wiele dokumentów lub sprzętów, które bez trudu pomieszczą się w odpowiedniej wielkości szufladach. Klasyczna komoda w odcieniu brązu ociepli wnętrze i wyeksponuje jego charakter.

Można zauważyć, że dużą popularnością cieszą się ostatnio komody z szufladami wyposażone w ciekawe uchwyty. Tego typu meble modne były zwłaszcza w latach 80-tych i dziś widać znaczny wzrost zainteresowania tego typy wyrobami. Oryginalne uchwyty frontów mogą całkowicie odmienić charakter komody z szufladami, nadając jej zupełnie nowy wygląd. Mosiężne, rzeźbione uchwyty o dużym rozmiarze dodają klasycznego wyglądu. Z kolei proste, o podłużnej formie eksponują nowoczesny lub wręcz minimalistyczny charakter.

W bogatej ofercie sklepu Resmar znajduje się szeroki wybór modnych i ciekawych komód z szufladami. Z ich pomocą funkcjonalnie i estetycznie wyposażysz każde domowe pomieszczenie, poprawiając jego wygląd oraz możliwości urządzenia.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy