Zobacz również

Luksusowe i funkcjonalne żyrandole

Luksusowe i funkcjonalne żyrandole

Urządzając przestrzeń salonu, należy oczywiście zastanowić się nad wyborem mebli oraz poszczególnych dodatków, które razem stworzą spójną całość. Wybierając żyrandol do pomieszczenia, należy zadbać, aby współgrał on z aranżowanym wnętrzem — żyrandole w stylistyce nowoczesnej zachwycają prostymi, a zarazem eleganckimi kształtami, które są przełamane nietuzinkowymi formami.

Żyrandole nowoczesne 
Najczęściej nowoczesne żyrandole wykończone są w dekorach uniwersalnych i wręcz klasycznych, tj. czerni, bieli oraz szarościach, które bywają zestawione z elementami szklanymi, a nawet kryształami jubilerskimi. Modernistyczny żyrandol powinien subtelnie kontrastować ze stylistyką wnętrza, a więc przełamać jego surowy charakter, do którego wprowadzony zostanie niepowtarzalny klimat sprzyjający codziennemu wypoczynkowi. Włoski żyrandol z pewnością będzie ponadczasowym elementem wyposażenia salonu, nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

Postaw na klasykę
Włoskie meble kojarzą się przede wszystkim z aspektem luksusu i ekskluzywności. Wysokiej jakości materiały wykorzystane w procesie produkcji, staranne wykończenie oraz niepowtarzalny design — wszystkie te elementy składają się na otrzymanie jedynego w swoim rodzaju żyrandolu, który będzie delikatnie rozpraszał światło po całym pomieszczeniu. W ofercie sklepu z włoskimi meblami Rad-Pol dostępne są żyrandole, które swoim kunsztownym designem złapią za serce miłośników klasyki.
Ciekawym rozwiązaniem w przypadku żyrandoli jest zastosowanie witrażowych kloszy, dzięki którym światło emanuje różnorodnymi odcieniami. Na uwagę zasługują także żyrandole kryształowe, które nie tylko będą pasować do wnętrz klasycznych, ale i nowoczesnych — przykują wzrok nawet najbardziej wymagających użytkowników, będą odgrywały one najważniejszą rolę w aranżowaniu luksusowej, a zarazem przytulnej przestrzeni salonu.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy