Warning: The use statement with non-compound name 'Smarty' has no effect in /home/daiwtnrdpv/domains/meble4u.pl/public_html/includes/templates.class.php on line 17
Nowoczesne meblościanki - Meble4u - Baza firm meblarskich
Zobacz również

Nowoczesne meblościanki

Nowoczesne meblościanki

Każdy mebel lub zestawy mebli wykonywane są w różnych wzorach i kolorach, ale tez stylach. Nawet tradycyjne meblościanki zmieniły swój charakter i od tej pory zdobią najbardziej nowoczesne wnętrza podkreślając ich niecodzienny wygląd oraz bogactwo prostych, geometrycznych kształtów.

Nowoczesne meblościanki składają się z szafek, regałów, otartych półek, miejsca na telewizor czy sprzęt grający oraz komód. Ich uszeregowanie lub dobór elementów są nieprzypadkowe, ale często tak wyglądają. Nie współgrają one ze sobą tak, jak w przypadku tradycyjnych meblościanek i nie są poskręcane. Każdy element żyje własnym życiem, pełni osobną rolę i tylko wizualnie pasuje do reszty. Dodatkowo często używa się do podświetlenie fragmentów mebli kolorowych ledowych lampek lub halogenów. Nadaje to meblościance niezwykłego charakteru.

Często wykonane są one z tworzywa o wysokim połysku, w czerni lub bieli, ale też innych, nieraz krzykliwych kolorach. W połączeniu z sofami i kanapami oraz dywanami tworzą elegancki styl pomieszczenia. Zdarzają się również drewniane kompozycje, ale jeśli chodzi o nowoczesność, to naturalne surowce są jednak na drugim planie w aranżacji wnętrz. Czasami tylko ich fragmenty wstawiane są w szafki czy półki meblościanek o nowoczesnym stylu.

Jeśli chodzi o funkcjonalność tego typu zestawów meblowych to na pewno nie są one tak pojemne i przydatne jak klasyczne meblościanki. Nie posiadają kompletu różnych półek i szafek, ale też nie przytłaczają nimi wnętrza. Nowoczesne meblościanki są lekkie, przyjemne wizualnie i współgrają z innymi elementami wyposażenia wnętrz. Ich styl i ułożenie zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji. W sklepach meblowych jest ich szeroki wybór, bogactwo różnych połączeń w wielu kolorach i kształtach mebli.

Opinie (1)
Danka

29.01.2021

Bardzo lubię rozwiązanie jakim są meblościanki, pozwalają dobrze zagospodarować przestrzeń. Zwłaszcza w tych mniejszych pomieszczeniach.

Adres IP: **.***.**.111

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy