Warning: The use statement with non-compound name 'Smarty' has no effect in /home/daiwtnrdpv/domains/meble4u.pl/public_html/includes/templates.class.php on line 17
Pokój młodzieżowy dla twojego dziecka - Meble4u - Baza firm meblarskich
Zobacz również

Pokój młodzieżowy dla twojego dziecka

Pokój młodzieżowy dla twojego dziecka

Zastanawiasz się jak wyposażyć pokój swojego dziecka, aby uśmiech na twarzy towarzyszył codziennie? Jak duży wpływ mają meble oraz dekoracje na samopoczucie twojej pociechy? Jeśli chcesz tworzyć pozytywną aurę pomoże ci w tym asortyment Italia Style!

Pokój dziecka pokojem pięknych chwil

Myśląc o pokoju dziecka, pokoju młodzieżowym przychodzą nam na myśl piękne chwile, które nasze pociechy w nich przeżywają. Setki przemyśleń, pierwszych problemów, spotkań, tajemnic i prawd. To właśnie miejsce, w którym spędzamy swoje dzieciństwo, większość swojego czasu oraz śpimy, w pewnym stopniu kształtuje nasz charakter. Zadbajmy o to, by tego typu pokój był tym, do którego zawsze chętnie będziemy wracać, nie tylko fizycznie, ale także mentalnie.

Wielcy myśliciele ludzkości wpadali na swoje genialne pomysły w swoich nowoczesnych łóżkach, bądź w pozycjach leżących, dlatego najważniejszym elementem wystroju pokoju oraz użyteczności jest łóżko. Bez względu na płeć bardzo dobrą propozycją będzie tapicerowane pojedyncze "Illy". Jeśli natomiast dane nam było zostać rodzicem dwójki bądź bliźniaków, dobrym rozwiązaniem będzie łózko piętrowe.

Bardzo ważnym miejscem pracy jest biurko. To przy nim nasze dzieci spędzają również dużo czasu, ucząc się, grając w gry komputerowe lub czytając. Zadbajmy o komfort pracy, a także o styl i wygląd, aby było z niego zadowolone. Dobrym rozwiązaniem będzie także odpowiedni materiał tworzący całość, aby pozwalał na zachowanie czystości przez jak najdłuższy czas. Tutaj z pomocą nadciąga nam biurko z kolekcji LINEA wykonane z płyty MDF i lakierowane w siedmiu kolorach. Dodatkowo biurko idealnie komponuje się z pozostałym uzupełniającym wyposażeniem z tej kolekcji

W tego typu pokoju nie powinno również zabraknąć odpowiedniego schowka na ubrania oraz bieliznę. Dobrze wiemy jak bardzo ważny jest ład i porządek, zwłaszcza rano przygotowując się do szkoły. Szafa młodzieżowa Smart z kolorowymi frontami powinna okazać się tutaj strzałem w dziesiątkę. Jest przestronna, pojemna oraz dostępna aż w sześciu wariantach kolorystycznych: biały, piaskowy, szary, żółty, liliowy i niebieski. Taka paleta kolorów powinna znaleźć swoje dostosowanie w każdym rodzaju pokoju.

Od młodzieżowego pokoju wymaga się nie tylko spokoju dla dziecka, ale także aury gościnności dla znajomych. W tym przypadku, aby zagwarantować im miejsce i wygodę, dobrym elementem uzupełnienia będą pufy tapicerowane Dune Rossetto, które zapewnią funkcjonalność i komfort na wysokim poziomie.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (12 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (4 opinie)