Warning: The use statement with non-compound name 'Smarty' has no effect in /home/daiwtnrdpv/domains/meble4u.pl/public_html/includes/templates.class.php on line 17
Przywracamy nowy wygląd meblom tapicerowanym - Meble4u - Baza firm meblarskich
Zobacz również

Przywracamy nowy wygląd meblom tapicerowanym

Przywracamy nowy wygląd meblom tapicerowanym

Renowacja mebli Warszawa jest procesem, który zyskuje na popularności, ponieważ coraz więcej osób uzupełnia swoje wnętrza w stylowe meble z dawnych epok, które znajdowane są na strychach opuszczonych mieszkań lub w antykwariatach. Stare meble można kupić w dobrych cenach, jednakże czasami ich stan potrzebuje lekkiego lub nieco poważniejszego odświeżenia.

Zaufaj specjalistom
Jednym z rozwiązań, dzięki którym w pełni odnowimy stare meble jest profesjonalna renowacja mebli - związana jest ona nie tylko z podniesieniem wartości użytkowych mebla, ale również wartości estetycznych. Przystępując do prac renowacyjnych, warto zwrócić uwagę, w jakim stanie znajduje się mebel, aby dobrać do niego odpowiednią metodę renowacyjną, a także wyeliminować wszelkie wady związane z teksturą drewna lub zniszczeniami eko skóry czy tapicerki. 

Meble tapicerowane, jak je poddać renowacji?
Istnieje kilka metod renowacji mebli tapicerowanych, których wybór zależny jest od stanu zniszczenia mebli, a także indywidualnych wymagań klienta. Prace konserwatorskie zazwyczaj wykonywane są przez zastosowanie jednej z dwóch metod znanej fachowcom. Często wybierana jest metoda tradycyjna, która polega na renowacji mebli tapicerowanych z wykorzystaniem takich materiałów, jak: sprężyny tapicerskie, włosie końskie, trawa morska, wata naturalna, tkanina obiciowa oraz płótno. A czym wyróżnia się druga metoda? Nazywa się ją metodą nowoczesną, w której wykorzystuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie oraz specjalne płótno, oraz tkaninę obiciową. Większość klientów dokonujących renowacji mebli tapicerowanych stawia na oryginalne materiały, żeby meble nie straciły na swojej autentyczności i estetycznym wyglądzie. 

Meble włoskie, gdzie je oddać do renowacji?
Renowacja mebli z eko skóry lub tapicerki jest niezwykle czasochłonnym zajęciem, ponieważ jest to renowacja ręczna. Zarówno odnowienie mebli tapicerowanych, jak i mebli stolarskich związane jest z posiadaniem fachu w ręku, wiedzy na temat mebli oraz wykorzystywanych w procesach produkcji materiałach, a także wieloletniego doświadczenia, dzięki któremu będzie łatwiej dobrać odpowiednią metodę renowacji do dostarczonego przez klienta mebla. Profesjonalne usługi renowacji oferuje marka Rad-Pol, która nie tylko wyróżnia się kompleksowym działaniem, terminowością, ale również atrakcyjnymi cenami. 

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (6 opinii)