Warning: The use statement with non-compound name 'Smarty' has no effect in /home/daiwtnrdpv/domains/meble4u.pl/public_html/includes/templates.class.php on line 17
Sklejka meblowa - wady i zalety - Meble4u - Baza firm meblarskich
Zobacz również

Sklejka meblowa - wady i zalety

Meble coraz częściej są produkowane ze sklejka – należy pamiętać, że meble ze sklejki nie odbiegają jakością od tych produkowanych z litego drewna. Chcący dokonać zakupu mebli do swego domu czy mieszkania, ma bardzo duży wybór. dzięki temu rozwijają się także bardzo różne rodzaje firm, takie jak chociażby Restol, czy brw. Inne firmy zajmują się tylko produkcją elementów niezbędnych do produkcji mebli. Znakomitym przykładem może być choćby firma Gamet, produkująca wysokiej jakości klamki i uchwyty.
Oczywiście badając rynek meblowy nie należy zapomnieć o takich potentatach, jak na przykład szwedzki gigant Ikea. Marka Ikea jest kojarzona przez większość polaków, a w supermarketach meblowych tego producenta, możemy odnaleźć właściwie wszystko co niezbędne do wystroju mieszkania. I tak meble ze sklejki, czy meble do salonu możemy kupić na przykład w supermarkecie Ikea, lub w mniejszym sklepie.
Meble do sypiali, czy meble kuchenne produkowane przez mniejszych producentów są zazwyczaj droższe jednak często oferują także większy polot i wyższą wartość estetyczną. To także ma swoje znaczenie, gdyż każdy chce przebywać w jak najładniej umeblowanym mieszkaniu. Dużą wagę odgrywają także materiały użyte do produkcji mebli np. sklejka. Najbardziej popularna jest sklejka liściasta. Wszystkie te nowości i przykłady na obecny stan branży meblowej można znaleźć na licznie organizowanych targach meblowych, takich jak na przykład poznańska Drema i Furnica.
Oczywiście pod względem ceny ciężko konkurować z potentatami, jednak w dziedzinie estetyki i jakości, firmy takie jak Restol, czy brw mogą śmiało konkurować nawet z największymi. Meble takie jak biurko, krzesło, stolik, łóżka, czy komoda są oferowane w bardzo różnych rodzajach, co niewątpliwie polepsza konkurencyjność małych firm. Te większe skupiają się maksymalnym cieciu kosztów, co jednak powoduje zmniejszenie wybory i znaczne ujednolicenie oferowanych mebli dlatego duże firmy doceniają materiał jakim jest sklejka

Opinie (1)
~Ja

13.04.2022

To nawet nie jest artykuł, tylko jakaś notka bez składu!

Adres IP: ***.**.***.57

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy