Warning: The use statement with non-compound name 'Smarty' has no effect in /home/daiwtnrdpv/domains/meble4u.pl/public_html/includes/templates.class.php on line 17
Smart Future - Meble4u - Baza firm meblarskich
Zobacz również

Smart Future

Smart Future

Smart Future, czyli „inteligentna przyszłość”, to inicjatywa, która ma na celu wyzwalanie, rozwijanie i wdrażanie w życie innowacyjnych pomysłów i koncepcji, jak również dostarczanie wiedzy na temat rozwoju technologii i trendów determinujących nasze obecne i przyszłe życie w szybko zmieniającym się społeczeństwie. W firmie ML System nacisk kładziony jest nie tylko na trendy oraz stały rozwój technologii informacyjno-komunikacyjnych, ale również na interdyscyplinarnym podejściu uwzględniającym nauki społeczne, architekturę, projektowanie oraz sztukę. Rezultatem Smart Future jest coś więcej niż Smart City, czyli „inteligentne miasto”.

 

Celem marki jest podejście do projektowania nowych technologii zorientowane na obywatela — pragniemy pogodzenia ludzi i technologii. W ramach kategorii Smart Future przedstawiamy Państwu podkategorie, które przyczynią się do rozwijania koncepcji inteligentnej przyszłości.

Szyby luminescencyjne to szyby dekoracyjne ze świecącym materiałem luminescencyjnym. Najnowsze technologie umożliwiają zaprojektowanie oraz dowolną personalizację ozdobnego efektu oświetleniowego na całej powierzchni szyby zgodnie z wolą zamawiającego. Struktury mogą zaistnieć pod postacią rowków, dialektycznych falowodów oraz podpowierzchniowych lub powierzchniowych elementów grawerowanych laserowo zarówno w wersji dwu-, jak i trójwymiarowej. W zależności od rodzaju pożądanego efektu wizualnego materiał luminescencyjny może być schowany w ramce lub wystawiony na ekspozycję. Wykonywane szyby mogą być wykorzystywane nie tylko jako element czysto funkcjonalny, ale przede wszystkim dekoracyjny.

Kolejną podkategorią jest nowoczesna szyba zespolona typu „widział — nie widział”, którą można wykorzystać niemal we wszystkich miejsca przeznaczonych do użytkowania, tj.: oknach fotowoltaicznych czy szklanych przegrodach. Innowacyjne rozwiązane dążące do pogłębienia pomysłu Smart Future jest funkcjonalne oraz niezwykle estetycznie — idealnie sprawdzi się w przestrzeniach biurowych, hotelach oraz wielorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Szyby „widział — nie widział” można łączyć z ogniwami fotowoltaicznymi, które absorbują energię słoneczną — w późniejszym okresie można ją wykorzystać do zasilania budynków w energię elektryczną, ponadto szyby przyczyniają się do ogrzewania pomieszczenia — redukują ilość wymienników ciepła. Szyba zespolona może stanowić odpowiednie źródło światła zamiast tradycyjnych opraw LED.

Nowe technologie dają nowe możliwości — jedną z nich jest fotowoltaiczna szyba grzewcza. Systemy grzewcze opracowane przez firmę ML System przeznaczone są przede wszystkim do stosowania w elementach przeszklonych — nadadzą nowych właściwości tradycyjnym szybom. Możliwość ich wykorzystania jest niezliczona — mogą znajdować się zarówno w nowoczesnych oknach przeznaczonych do mieszkań, jak i domów, w przeszkleniach lub świetlikach obiektów handlowych i biurowych oraz w innowacyjnych elementach małej architektury, np.: przystankach komunikacji publiczne, gdzie będą podgrzewać szybę frontową lub ławkę dla oczekujących transportu pasażerów. Oprócz ogrzewania pomieszczeń niewątpliwym atutem opisywanych szyb jest możliwość likwidacji kondensacji pary wodnej na powierzchni szyby oraz powstawania chłodnych stref przy oknach.

Udogodniona jakość życia klientów ML System jest jednym z kluczowych celów programu Smart Future. Dzięki wykorzystaniu swojego potencjału firma zachęca do prowadzenia życia w nowoczesnym stylu — angażowania się oraz przyczyniania do prężnego rozwoju środowiska przyjaznego dla człowieka.

Opinie (1)
Klient

28.03.2019

Dzięki szybie zespolonej typu „widział – nie widział” od firmy ML System zapewnia mi duży stopień prywatności. Chroni przed niepożądanym wzrokiem przechodniów lub sąsiadów. Teraz z rodzinną możemy w pełni cieszyć się spokojem. Fotowoltaiczne szyby „widział — nie widział” spełnimy moje wszelkie oczekiwania. Dbają o moje bezpieczeństwo i stopień chronionej intymności.Zastosowanie warstwy fotonicznej w połączeniu z odpowiednio dobranymi diodami LED pozwala na praktyczną możliwość regulowania transparentności szyby. Szczerze polecam każdemu

Adres IP: **.***.**.111

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (12 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy