Warning: The use statement with non-compound name 'Smarty' has no effect in /home/daiwtnrdpv/domains/meble4u.pl/public_html/includes/templates.class.php on line 17
Stylowe meble włoskie do salonu - kolekcja Attitude - Meble4u - Baza firm meblarskich
Zobacz również

Stylowe meble włoskie do salonu - kolekcja Attitude

Stylowe meble włoskie do salonu - kolekcja Attitude

Podstawą dla stworzenia unikalnej i reprezentacyjnej kolekcji mebli Attitude było połączenie stylu klasycznego i prostej w swej formie elegancji z innowacyjnymi pomysłami oraz nowoczesnymi materiałami, jak choćby eko-skóra. Kolekcja tych mebli została przeznaczona czterem pomieszczeniom o różnym charakterze: jadalni, gabinetowi, sypialni oraz salonowi. Niewątpliwym atutem kolekcji Attitude są duże możliwości z zakresu personalizacji mebli, co pozwala na wybranie najatrakcyjniejszej dla siebie opcji. Do wyboru są zarówno modele danych mebli, jak i wybarwienie poszczególnych ich elementów, oraz kolorystyka tkanin.

Stylowe meble włoskie do salonu Attitude

Kolekcja mebli do salonu Attitude prezentuje się bardzo elegancko i luksusowo a zarazem przytulnie. Dołączona do zestawu sofa to chyba najważniejszy element w każdym salonie, po którym oczekujemy dużego komfortu podczas wypoczynku przy oglądaniu telewizji bądź czytania książki. Tak jest właśnie w tym wypadku, a wykończone marmurem i srebrnymi albo złotymi elementami stylowe meble włoskie Rad-Pol tworzą bardzo funkcjonalną całość, w której spędzony czas będzie jeszcze milszy i przyjemniejszy.

Klasyczne meble włoskie do jadalni Attitude

Jadalnia Attitude może być wysoko reprezentacyjna i wykwintna lub nieco mniej elegancka - wszystko zależy od doboru określonych modeli stylowych mebli włoskich. Oba zestawy posiadają dużych rozmiarów stół i wygodne krzesła, dzięki czemu posiłki spędzone w rodzinnym gronie będą mogły trwać długo. Komfort i przyjazna przestrzeń to kwestie kluczowe przy aranżacji każdej jadalni. Jako że coraz częściej jadalnie tworzą wspólną całość razem z salonami, warto wybrać wspólne stylem i kolorystyką meble do obu wymienionych wnętrz.

Stylowe meble włoskie do sypialni Attitude

Nowa kolekcja Attitude została również przeznaczona do sypialni, łącząc w sobie elegancję prostej formy, subtelność zdobień i szlachetny połysk poszczególnych mebli z zaletami miękkich tkanin wykorzystanych w postaci nowoczesnych rozwiązań. Jeśli zdecydujemy się na klasyczną kolekcję stylowych mebli włoskich do sypialni Attitude, warto również zadbać o atrakcyjne akcesoria, bogato zdobione ściany i wyjątkowe oświetlenie. My ze swojej strony polecamy rozważyć zakup kryształowego żyrandolu, który wygląda wprost fantastycznie w tego typu wnętrzach.

Klasyczne meble włoskie do gabinetu Attitude

Gabinet to zdecydowanie najbardziej reprezentatywne pomieszczenie w każdym domu, które wymaga odpowiednio dopasowanych mebli, aby oddać powagę i dostojeństwo tego miejsca. Kolekcja stylowych mebli włoskich do gabinetu Attitude to czysta elegancja i wykwintność z widocznym nowoczesnym podejściem. Natomiast dużych rozmiarów, masywne biurko z wygodnymi krzesłami oraz regały częściowo zamknięte tworzą funkcjonalną przestrzeń stworzoną z myślą o codziennej pracy, gromadzeniem niezbędnej dokumentacji i ekspozycją własnego księgozbioru, a w końcu przyjmowaniem bez krępacji nawet najbardziej znakomitych gości.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (12 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy