Urządzamy sypialnię w stylu prowansalskim

Urządzamy sypialnię w stylu prowansalskim

Styl prowansalski to aranżacja, która przenosi nas na słoneczne południe Francji. Sypialnia urządzona we wspomnianej estetyce będzie skłaniać do wieczornego wypoczynku - z książką w ręku lub oglądając telewizję. Klasyczna sypialnia prowansalska to wnętrze, które powinno być wykończone w jasnym wybarwieniu: bieli, jasnym beżu, delikatnej zieleni czy fioletu. Z pozoru chłodna kolorystyka, kiedy zostanie zestawiona z miłymi fakturami oraz subtelnymi kształtami stworzy klimatyczny nastrój. Sypialnia wykończona w stylu prowansalskim dobrze będzie wyglądać w towarzystwie drewna - bielonego lub naturalnego, na którym widoczne jest usłojenie.

Jakie meble wybrać do przestrzeni aranżowanych w estetyce prowansalskiej?
Przede wszystkim warto zdecydować się na producenta, który zajmuje się tworzeniem mebli w designie prowansalskim oraz angielskim - wspomniane style wyróżnia oryginalny design oraz prosta forma, która pozwala na urządzenie estetycznych i funkcjonalnych wnętrz. 
Przykładem mebli wykończonych w estetyce prowansalskiej są modele wykonane przez Meble Krysiak Provance, w których skład wchodzą ławy, stoły, krzesła, szafki nocne, łóżka oraz wiele innych propozycji. Dzięki wspomnianym meblom można urządzić wiele pomieszczeń, m.in. salon, kuchnię, a także sypialnię https://www.mebleada.pl/sklep/meble-do-sypialni/provance.html
Urządzając sypialnię, należy zwrócić uwagę na to, aby wyglądała praktycznie, stylowo i niezwykle spójnie. Meble Krysiak Provance to bryły wykonane z litego drewna, po którym można spodziewać się zwiększonej wytrzymałości i solidności konstrukcji. Wybierając meble Provance do sypialni można wybierać spośród różnorodnych opcji: białej, białej postarzanej lub drewna postarzanego. W sypialni główną rolę będzie odgrywało łóżko PROVANCE PRO.096 o wymiarach 100 × 201 × 210 cm, które gwarantuje komfort wypoczynku. Wysokiej jakości łóżko jest umieszczone na średniej wysokości nóżkach, a także ozdobione jest eleganckim wezgłowiem, które maksymalnie przyciąga wzrok oryginalnym designem. Obok łóżka nie powinno zabraknąć szafek nocnych PROVANCE PRO. 101 lewej oraz PRO. 100 prawej, na których będzie można odłożyć szklankę z wodą lub telefon, a także schować potrzebne pod ręką przedmioty za zamykanym frontem. 

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (6 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy

Łazienki są najczęściej najmniejszymi pomieszc...
Sklejka powstaje poprzez sklejenie określone...
Akcesoria meblowe pełnią bardzo ważne funkcje w...
Stół jest niezwykle praktycznym i funkcjonalnym ...
Sypialnia dla wielu osób jest najważniejsz...
Jesień jest porą roku, podczas której cor...