Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska

Miejsce
w Rankingu:
12
Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska
Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
tel: 604344595 https://www.richd-anders.pl/
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 3

Opis firmy

Firma Richd. Anders to producent drewna klejonego z ponad 135-letnią tradycją. Rodzinna firma posiada bogate doświadczenie w produkcji kantówek okiennych i drzwiowych, płyt klejonych oraz elementów klejonych o różnej budowie. Polska firma specjalizuje się również tworzeniem kantówki w kształcie litery L oraz T. Richd. Anders posiada nowoczesny zakład produkcyjny w Kańczudze w województwie podkarpackim, gdzie zajmuje się wyrobem własnych towarów oraz sprzedażą produktów na indywidualne zamówienie od Klienta.

Producent kantówki okiennej Richd. Anders w swoim zakładzie produkcyjnym wykorzystuje innowacyjne technologie, dzięki którym możliwe jest precyzyjne i terminowe zrealizowane niemal każdego zlecenia. W firmie pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, dzięki którym klienci otrzymują wyroby najwyższej jakości. Drzewo przeznaczone do procesów produkcji jest pozyskiwane wyłącznie z certyfikowanych źródeł, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się z najwyższej jakości świadczonych usług.

W zakładzie produkcyjnym produkowane są przede wszystkim półfabrykaty, tj. klejonka sosnowa, czyli drewno klejone warstwowo, które wykorzystywane jest przede wszystkim w ramach przemysłu meblarskiego, jak również przemysłu stolarki otworowej. Firma Richd. Anders świadczy również usługi związane z parzeniem oraz suszeniem drewna, jak również jego profesjonalną oraz precyzyjną obróbką mechaniczną. W zakładzie produkcyjnym w Kańczudze firma Richd. Anders posiada nowoczesną infrastrukturę, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie produktów najwyższej jakości.

Producent drewna klejonego Richd. Anders stworzył autorską technologię procesu produkcji kantówki do produkcji okien oraz drzwi, dzięki czemu można znacznie zmniejszyć straty materiału zakupionego surowca. Kantówki w kształcie litery L i T umożliwiają efektywne wykorzystanie surowca, jak również wyeliminowania wszelkich wad w drewnie. Co więcej, w przypadku kantówki o profilu L i T znacznie zmniejsza się czas produkcji okien oraz drzwi, a co za tym idzie, poprawia się efektywność kosztowa całości.

Richd. Anders zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów drewnianych i klejonych. W jej ofercie znajdują się kantówki okienne i drzwiowe, kantówki w kształcie liter L i T, listwy, płyty klejone i inne elementy klejone, realizowane na zlecenie klienta. Richd. Anders to rodzinna firma, której doświadczenie sięga prawie 135 lat. Oferuje ona fachowe usługi oraz profesjonalne podejście do klienta. Obsługuje zarówno kontrahentów krajowych, jak i zagranicznych. Oferuje usługi obróbki mechanicznej elementów drewnianych oraz suszenia i parzenia drewna. Posiada ogromny zakład produkcyjny z nowoczesnym sprzętem. Firma posiada również certyfikat FSC, który potwierdza, że korzysta jedynie z najlepszych źródeł pozyskiwania drewna. Są to certyfikowane lasy i inne źródła surowca.

 

Oceń firmę
Jakość obsługi
Cena
Terminowość
Opinie (3)
Eryk
wszystko zawsze w terminie i najwyższej jakości
Wiesiek
Solidna i rzetelna firma, polecam.
Łukasz
Świetnie przygotowane półprodukty, odpowiednio wysuszone i profesjonalnie klejone.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666
Oceń firmę
jako pierwszy
Przemysłowa 14B
35-105 Rzeszów
tel: 178500289
Oceń firmę
jako pierwszy
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 17 851 66 33
Oceń firmę
jako pierwszy
Trzciana 73A
36-071 Trzciana
tel: +48798809762
Oceń firmę
jako pierwszy
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Nowoczesna kuchnia to przestrzeń, która nie tylk...
Komoda jest meblem uniwersalnym i funkcjonalnym, k...
Czy kupiłeś dom czy mieszkanie w bloku kuchnia j...
Chcesz zaaranżować swoje poddasze? Nie potrzeba ...
Remontując dom lub mieszkanie wiele osób wyrzuca...
Zastanawiasz się w jaki sposób wykończyć...