Resmar meble

Miejsce
w Rankingu:
-
Resmar meble
Nienadówka 164
36-052 Nienadówka
tel: 512293552 https://www.resmar.pl

Opis firmy

Resmar to firma oferująca do sprzedaży meble w sieci i w salonach stacjonarnych. Posiada trzy własne sklepy, w których można zakupić produkty z aktualnych kolekcji. Znajdują się one w Janowie Lubelskim, Mielcu i w Nisku. Na miejscu na klientów czekają przygotowane ekspozycje, na których można obejrzeć oferowane meble. Przygotowane one zostały przez specjalistów z branży, dzięki czemu mogą posłużyć klientom za inspiracje do aranżacji własnych pomieszczeń.

Sklep internetowy stanowi natomiast propozycję dla tych klientów, którym wygodniej jest dokonywać zakupu mebli z domu. Jest dedykowany zwłaszcza tym osobom, które są zainteresowane ofertą, jednak mieszkają w zbyt dużej odległości od salonów. Dzięki możliwości zakupienia mebli online, można zamówić je do każdej miejscowości położonej w Polsce, a także do wielu krajów zagranicznych. Dodatkowo w sklepie dostępne są często rabaty i promocje pozwalające jeszcze bardziej obniżyć cenę produktów. W kategorii "outlet" można natomiast znaleźć meble ze wcześniejszych kolekcji również w bardzo korzystnych cenach. Firma Resmar dzieląc się swoim dużym doświadczeniem w branży prowadzi również poradnik w formie bloga, na którym udziela wskazówek, dotyczących tego, czym kierować się podczas wyboru mebli.

W asortymencie sklepu znajdują się produkty, z pomocą których można wyposażyć każde wnętrze. Wśród nich są zarówno meble wyprodukowane przez firmę Resmar, jak i elementy wyposażenia pochodzące z oferty innych marek. Zostały one starannie wyselekcjonowane na podstawie jakości oraz dopasowania do bieżących potrzeb rynku, aby klienci sklepu mieli możliwość nabyć modne meble w atrakcyjnych cenach. Można zakupić między innymi nowoczesne fotele, wśród których znajdziemy na przykład modne uszaki, fotele bujane, a także wiele modeli klasycznych. Oferowane są także wersalki rozkładane, sofy i funkcjonalne narożniki. Meble te można nabyć w wielu ciekawych wykończeniach kolorystycznych. Wśród mebli salonowych znajdziemy także duży wybór meblościanek, szafek RTV i puf. Wśród mebli gabinetowych wybierzemy natomiast idealne biurko, do którego dopasujemy także komfortowy i ergonomiczny fotel. Sklep Resmar okaże się również pomocny w wyposażeniu pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Pośród szerokiego asortymentu znajdziemy meble odpowiadająca zarówno potrzebom kilkulatka, jak również dorastających nastolatków.

Resmar wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów przygotował również ofertę gotowych zestawów meblowych do kuchni, jadalni i do salonu. Dzięki temu osoby, które nie chcą tracić czasu na poszukiwanie i kompletowanie mebli, mogą wyposażyć niemal całe swoje pomieszczenie przy pomocy proponowanych zestawów.

Oceń firmę
Jakość obsługi
Cena
Terminowość
Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel: 506026438
Ocena: 2.5/5 (4 opinie)
Zwycięska 14f1/6
53-033 Wrocław
tel: 506026438
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Okrzei 66
25-526 Kielce
tel: 413620409
Oceń firmę
jako pierwszy
Zwycięska 14f1/6
53-033 Wrocław
tel: 506026438
Oceń firmę
jako pierwszy
42-450
Kościuszki Niegowonice
tel: 326722117
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Fotel to obowiązkowy element wyposażenia każdeg...
Schody to nieodłączny element każdego piętrowe...
Wśród szeroko rozpowszechnionych rodzaj&oa...
Biurko to wielofunkcyjny element wyposażenia prze...
Salon to przestrzeń, która nie tylko powin...
Meble drewniane dla wyposażenia kuchni to jedna z...