Resmar meble

Miejsce
w Rankingu:
-
Resmar meble
Nienadówka 164
36-052 Nienadówka
tel: 512293552 https://www.resmar.pl

Opis firmy

Resmar to firma oferująca do sprzedaży meble w sieci i w salonach stacjonarnych. Posiada trzy własne sklepy, w których można zakupić produkty z aktualnych kolekcji. Znajdują się one w Janowie Lubelskim, Mielcu i w Nisku. Na miejscu na klientów czekają przygotowane ekspozycje, na których można obejrzeć oferowane meble. Przygotowane one zostały przez specjalistów z branży, dzięki czemu mogą posłużyć klientom za inspiracje do aranżacji własnych pomieszczeń.

Sklep internetowy stanowi natomiast propozycję dla tych klientów, którym wygodniej jest dokonywać zakupu mebli z domu. Jest dedykowany zwłaszcza tym osobom, które są zainteresowane ofertą, jednak mieszkają w zbyt dużej odległości od salonów. Dzięki możliwości zakupienia mebli online, można zamówić je do każdej miejscowości położonej w Polsce, a także do wielu krajów zagranicznych. Dodatkowo w sklepie dostępne są często rabaty i promocje pozwalające jeszcze bardziej obniżyć cenę produktów. W kategorii "outlet" można natomiast znaleźć meble ze wcześniejszych kolekcji również w bardzo korzystnych cenach. Firma Resmar dzieląc się swoim dużym doświadczeniem w branży prowadzi również poradnik w formie bloga, na którym udziela wskazówek, dotyczących tego, czym kierować się podczas wyboru mebli.

W asortymencie sklepu znajdują się produkty, z pomocą których można wyposażyć każde wnętrze. Wśród nich są zarówno meble wyprodukowane przez firmę Resmar, jak i elementy wyposażenia pochodzące z oferty innych marek. Zostały one starannie wyselekcjonowane na podstawie jakości oraz dopasowania do bieżących potrzeb rynku, aby klienci sklepu mieli możliwość nabyć modne meble w atrakcyjnych cenach. Można zakupić między innymi nowoczesne fotele, wśród których znajdziemy na przykład modne uszaki, fotele bujane, a także wiele modeli klasycznych. Oferowane są także wersalki rozkładane, sofy i funkcjonalne narożniki. Meble te można nabyć w wielu ciekawych wykończeniach kolorystycznych. Wśród mebli salonowych znajdziemy także duży wybór meblościanek, szafek RTV i puf. Wśród mebli gabinetowych wybierzemy natomiast idealne biurko, do którego dopasujemy także komfortowy i ergonomiczny fotel. Sklep Resmar okaże się również pomocny w wyposażeniu pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Pośród szerokiego asortymentu znajdziemy meble odpowiadająca zarówno potrzebom kilkulatka, jak również dorastających nastolatków.

Resmar wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów przygotował również ofertę gotowych zestawów meblowych do kuchni, jadalni i do salonu. Dzięki temu osoby, które nie chcą tracić czasu na poszukiwanie i kompletowanie mebli, mogą wyposażyć niemal całe swoje pomieszczenie przy pomocy proponowanych zestawów.

Oceń firmę
Jakość obsługi
Cena
Terminowość
Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Rudna Wielka 62A
36-054 Mrowla
tel: 178553667
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Zwycięska 14f1/6
53-033 Wrocław
tel: 506026438
Oceń firmę
jako pierwszy
Nienadówka 164
36-052 Nienadówka
tel: 512293552
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Okrzei 66
25-526 Kielce
tel: 413620409
Oceń firmę
jako pierwszy
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Kuchnia to pomieszczenie bardzo istotne w każdym ...
Jeśli planujesz rozwinąć biznes gastronomiczny ...
Akcesoria meblowe pełnią bardzo ważne funkcje w...
Łóżko do sypialni powinno być przede wsz...
Salon to przestrzeń, która nie tylko powin...
Metal to materiał idealny do tworzenia mebli ogro...